Mantar Bariyer Bilgileri

ileadmin

Mantar Bariyer Bilgileri

 

Mantar Bariyer Sistem Bilgileri

 

Hem yaya hem de araç trafiğine güvenilir bir ortam yaratmak için tercih sebebi olan en önemli unsulardan biri olarak ifade edilen mantar bariyer sistemleri, devlet kurumlarında ya da özel firmaların tesislerinde genelde tesise araç giriş ve çıkışının yaşandığı alanlarda ve civar konumda yer almaktadır. Mantar bariyer satan firmalar hakkında araştırma yaparken zaten bu sistemlerin kullanıldığı pek çok örnek uygulama görebilirsiniz.

 

Mantar Bariyer Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar

 

Söz konusu olan bu sistemlerin içerdiği özellikler açısından standart bir bariyer yönteminin çok daha dışında son dönemlerde inovatif yöntemler ile kontrol bakımından, ergonomik bakımdan ve güvenlik bakımından son derece gelişmiş düzeyde olduğu görülebilir. Ayrıca mantar bariyer sistemlerinin en sık tercih edildiği birkaç yer örneği de rahatlıkla ifade edilebilir. Büyük şehirlerde mevcut olan AVM önlerinde, site girişlerine, resmi kurum girişlerinde ya da trafiğe kapanması istenen cadde girişlerinde bu sistemlere rastlamak mümkündür.

 

Mantar Bariyerlerin Sahip Olduğu Özellikler

 

Otomobillerin giriş yapamayacağı alanlarda net bir güvenlik sınırı sağlayan, son derece güçlü ve stabil niteliklere sahip bu yapı sistemleri, modern kent anlayışı kapsamında yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Mantar bariyer satan firmalar doğrultusunda yapacağınız araştırmalarda birden fazla kaynağa ulaşmanız da mümkün olacaktır.

 

Genel Nitelikleriyle Mantar Bariyer Sistem Ayrıcalıkları

 

Otomatik açılıp kapanma özelliğin içeren mantar bariyer sistemleri, sadece 5 saniye kadar kısa bir zaman dilimi içerisinde açılma ve kapanma işlevini gerçekleştirmektedir. Üstelik otomatik kapanma ayrıcalığını da içermektedir. Dirençli dış yapısı aracılığıyla olumuz hava şartlarında ya da yağmurlu havalarda karşınıza çıkabilecek yol tuzlamaları gibi zamanlarda da deforme olabiliyor.

 

Mantar Bariyer Sistem Model Seçenekleri

 

Açılabilir ve kapanabilir bölümler, en olumsuz koşullarda bile 10 sene kadar paslanmama garantisi içermektedir Ayrıca dikkat çeken bir diğer özeliği ise, güvenlik noktalarına geçiş noktası, açılabilir kapı ya da plaka tanıtım sistemleri gibi pek çok güvenlik birimleriyle entegre bir şekilde çalışabilir olmasıdır.

 

Yazar hakkında

admin administrator