Etiket Otopark Bariyer Fiyatları

ileadmin

Otopark Bariyer Sistemlerinin Özellikleri

Otopark Bariyer Sistemlerinin Özellikleri

 

Araştırdığınız söz konusu bu sistemin kontrollü geçiş ihtiyacı mevcut olan araç girişleri için tasarlandığı söylenebilir. İlave özellikleri ve tasarımıyla öne çıkan bu sistem, hidrolik yapısı sayesinde son derece sessiz bir şekilde çalışmaktadır. Otopark mantar bariyer ürünleri, üst düzey güvenlik ihtiyacı bulunan alanların araç giriş ve çıkış noktalarına konumlandırılan, kötü niyetli girişleri henüz giriş yerindeyken önleyen hidrolik prensipleriyle çalışır durumda olan ve zeminden çıkan silindir sistemler olduğunu ifade etmek gerekir. Otopark mantar bariyer sistemleri, kontrol paneline bağlı olacak şekilde 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 senkronize çalışacak setlerden oluştuğu da görülebilir.

 

Otopark Girişlerinde Mantar Bariyer Sistemlerinin Önemi

Söz konusu olan bu sistemler; kart okuyucu, uzaktan kumanda ya da otomatik geçiş sistemleriyle entegre edilerek çalışabiliyor. Otopark mantar bariyer sisteminin en önemli özelliği ise, üstüne giydirilen 3 cm et kalınlığında mevcut olan sarı gömleğin değiştirilebilen yapısından ibarettir. Zaman içinde ortaya çıkabilecek kırılma ya da yıpranma sonucunda dikkat çeken görüntü kirliliği de gömleğin değiştirilmesiyle sistemin ilk günkü görünümü elde edilebilir. Otopark mantar bariyer sistemleri ile alakalı pek çok teknik ayrıntı söz konusudur. Bu ayrıntıları da dikkate almanız ideal olacaktır.

 

Otopark Mantar Bariyer Sisteminin Teknik Özellikleri

Mantar bariyer sistemlerinin açık pozisyondayken zeminden yüksekliği net 50 cm olarak ifade edilmektedir. Ayrıca bu sistemin en hareketli bölümü de 26 cm çapında ölçülmüştür. Otopark sistem ürününü oluşturan mevcut silindir, 26 mm et kalınlığındadır. Bununla beraber otopark bariyer sistemleri, trafik sarısı renginde olan özel malzemelerle kaplanmış şekilde sizlere sunulmaktadır.

 

Silindir Yapıya Sahip Bariyer Sistemi

Silindir yapı formuna denk gelecek bir sürtme ya da çarpmada 1 cm kadar derinlikte çizilse dahi yine alt kısımdan sarı renk görünecektir. Yani görüntü kirliliği oluşması söz konusu değildir. Otopark mantar bariyer ürününün silindir kısmını üst kapağın içine gizlenmiş flaşör sistemi, gece vaktinde fark edilmesini sağlamaktadır. Otopark mantar bariyer sistemleri kontrol paneline bağlı olacak şekilde 1, 2, 3, 4, 5 ya da 6’lı bir şekilde senkronize edilmektedir.

 

Bariyer Sistemi Dahilinde Bulunan Kontrol Panel Detayları

Kontrol paneli dahilindeki mikro işlemci kontrollü yapıya sahip olması aracılığıyla sistemin belirli niteliklere sahip cihazlar ile entegre çalışması mümkündür. Yani örnek vermek gerekirse eğer; biometrik okuyucu, kart okuyucu, uzaktan kumanda ya da otomatik geçiş sistemi gibi sistemler belirtilebilir.