Etiket Mantar Bariyer Şartnamesi

ileadmin

Mantar Bariyerin Kullanım Avantajları

  • Mantar Bariyerin Kullanım Avantajları

Mantar bariyerler özellikle güvenlik gerektiren bölgelerde sıkça tercih edilmektedir. Belediyenin yayalaştırma projelerinin uygulandığı bölgelerde mantar bariyer kullanımı da artıştır.

 

  •  MANTAR BARİYER SİSTEMLERİN ÇEŞİTLERİ

Mantar bariyerler hidrolik ve pnömatik mantar bariyer olarak iki seçeneğe ayrılmaktadır. Bunun yanı sıra ledli mantar bariyerleri de bulunmaktadır. Kullanılan mantar bariyer  sistemleri uzaktan kumanda, plaka okuma, kartlı geçiş gibi seçeneklerle çalışabiliyor. Özellikle bina ve tesis girişlerinde, alışveriş merkezlerinin önlerinde bulunmaktadır.

 

  •  MANTAR BARİYER SİSTEMİN KULLANIMI

İnsan hayatını güvenli kılmak için bazı noktalarda mantar bariyer kullanımı olmazsa olmazıdır. İnsan gücünün yetmediği noktalarda bazı önlemler alınmaktadır. Bu noktada mantar bariyer sistemlerin avantajları devreye giriyor. Özellikle yaya trafiğinin çok ve yoğun olduğu bölgelerde bu bariyer sistemleri son derece güvenilirdir.

 

  •  MANTAR BARİYER SİSTEMLERİN ŞARTNAMESİ

Mantar bariyer sistemlerin bazı özellikleri var. Yer alan mantar bariyer şartnamesi içeriği bazı bilgiler var. Öncelikle bariyer açık vaziyette iken en az 50 cm olmalıdır. Hareketli olan blok paslanmaz krom ile kaplı olmalıdır. Sistem programlanabilir olmalıdır. Özellikle sistemin kapalı olduğu zamanlarda uzaktan kumanda ile acil durumlarda müdahale edilebilmelidir. Bu gibi detaylar mantar bariyer şartnamesi içerisinde yer alıyor. İnsanların güvenliğini sağlamak amacı ile doğru yerlerde doğru mantar bariyer ürünlerini kullanmak gerekir.

 

  •  NEDEN MANTAR BARİYER KULLANILMALIDIR?

Öncelikle mantar bariyer ürünü görselliği ile çevreyi rahatsız etmiyor. Öte yandan mantar bariyer şartnamesi içeriğinde de belirttiği gibi paslanmaz ve kaliteli olmasıdır. Birçok bölgede, farklı alanlarda mantar bariyer tercih ediliyor. Bundan dolayı büyük firmalar, belediyeler trafiğin düzenini sağlamak adına mantar bariyerlerini tercih ediyorlar. Darbeye ve paslanmaya karşı dayanıklı olması bu ürünü uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanımını da sağlıyor.

 

  •  MANTAR BARİYER SİSTEMLERİN HAKKINDA

Mantar bariyer sistemlerin farklı çeşitleri var. Lakin bölgeye ve alan şartlarına göre de farklı boyutlarda mantar bariyer sistemi de sağlanmaktadır Çok hızlı giden bir aracı bile durdurma gücüne sahip olan mantar bariyer sistemleri insan hayatı güvenliği için çok önemlidir. Özellikle de hava şartlarına ve sert darbelere dayanıklı olması en büyük avantajdır. Her zaman mantar bariyer çeşitleri kaliteli ve sağlam olmalıdır.