Etiket bft mantar bariyer

ileadmin

Bft Mantar Bariyer Sistemleri

Bft Mantar Bariyer

            Mantar bariyer uzun yıllardır kullanılan ve her geçen gün gelişen bir güvenlik sistemidir. Bu güvenlik sistemi genellikle belediyelerin sokak içlerinde ve bina önlerinde kullandığı popüler bir sistemdir. Güvenlik için insan kullanmak çoğu kez yeterli gelmemektedir. Korunması gereken alan fazla fakat insan gücü azdır. Bu sebeple devreye bu tarz bariyer sistemleri girmektedir. Bu tarz sistemlerin tercih edilmesi istenmeyen güvenlik sorunlarını ortadan kaldıracaktır. Mantar bariyerler estetik olarak da oldukça başarılıdır. Birçok bina kaba ve kötü görünen bir bariyer sistemi yerine mantar bariyer sistemlerini tercih etmektedir. Ufak ve şık yapısı ile hem modern bir görünüm yaratacak hem de maksimum koruma sağlayacaktır.

Bft mantar bariyer özellikleri

Bft mantar bariyerler için farklı modeller mevcuttur. Bu modellerde özellik farklılıkları olsa da her mantar bariyerde ortak olarak bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden ilki bariyerin sabit oluşudur. Hareket etmeden takıldığı yerde duran bu bariyerler herhangi bir dış etkene karşı korunaklıdır. Tasarım olarak diğer bariyerlerden çok daha estetik duran bu bariyerler en kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu yönü ile kolay kolay yıpranma ve aşınma oluşmamaktadır. Bft mantar bariyerler her türlü alan için uygundur.

Açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilen bu bariyer çeşidinin kilitli olan modelleri de mevcuttur. Bir zincir ile kapatılan iki bariyer arası kısa sürede açılarak kişinin geçiş yapmasına uygun bir ortam oluşturmaktadır. Bu tarz bariyerlerde maliyetler diğer bariyer çeşitlerine oranla daha düşük olacaktır. Birçok modeli bulunan bu bariyer çeşidinde genellikle ledli yani ışıklı sistemler kullanılmaktadır. Bu da mantar bariyerin geceleri rahatlıkla görülmesini ve dikkat çekmesini sağlayacaktır.

Bft mantar bariyer avantajları

Bft mantar bariyerlerin en büyük avantajı görünümdür. Bu sistemde kullanılan bariyerlerin tasarımı mantar bariyerleri diğer bariyer sistemlerinden ayırmaktadır. Bunun yanı sıra birçok kişinin tahmin edemeyeceği kadar güvenliklidir. Kullanımı ve montajı oldukça kolay olan bu sistem hem ucuz maliyetli hem de kullanışlı bariyer sistemlerinden bir tanesidir. Mantar bariyerler uzaktan kontrol edilebilmektedir. Bunun yanı sıra kartlı geçişlerde ve diğer tüm geçiş işlemlerinde kullanılabilen bft mantar bariyerlerde boyutlar müşterinin isteğine bağlı olarak değiştirilebilmektedir.

Bft mantar bariyer nerelerde kullanılır?

            Bft mantar bariyer sistemleri genellikle özel mülklerin, belediyelerin ve araç giriş çıkışlarının yapıldığı otoparklarda kullanılmaktadır. Güvenlik önlemlerine ihtiyaç duyan bu tarz yerlerde kesinlikle bulunması gereken sistemlerden bir tanesidir. Birçok farklı modeli bulunmaktadır. İhtiyaca yönelik olan ışıklı ya da alarmlı mantar bariyer modelleri satın alınabilmektedir. Mantar bariyerler bu tarz mekanların korunması konusunda oldukça etkili olacaktır. Mantar bariyerler yalnızca belediye önlerinde değil alışveriş merkezi, banka, cezaevi gibi güvenliğe ihtiyaç duyulan her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu tarz yerlerde insan gücüne ek olarak mantar bariyerlerin kullanılması güvenlik seviyesinin artmasına yardımcı olacaktır.

Bft mantar bariyer neden tercih edilmelidir?

            Bft mantar bariyer sisteminin tercih edilmesi için gerekli olan başlıca sebep sistemin çok yer kaplamamasına rağmen maksimum güvenlik sağlamasıdır. Genellikle özel binaların girişlerinde kullanılan bu sistemin yoğun olarak talep görmesinin sebebi kaba ve kötü durmamasına rağmen güvenliği en iyi şekilde sağlamasıdır. Bu sayede oluşabilecek tüm güvenlik sorunları ortadan kalkacaktır. Bft mantar bariyerlerin en önemli özelliği estetik duruşudur.

Özellikle araba geçişlerinin yapıldığı bölgelerde kullanılan bft mantar bariyer servisi, fiyatları, sistemleri her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Bina ve insan güvenliğini sağlayan bu sistem paslanmaz malzemelerden yapılmaktadır. Bu sayede uzun yıllar aynı kaliteyi koruyacaktır. Bu da sistemin sürekli değiştirilmesine ve ekstra para harcanmasına engel olacaktır.

ileadmin

Kaliteli Bft Mantar Bariyer

  • Kaliteli Bft Mantar Bariyer

Mantar bariyer sektöründe oldukça geniş bir çeşitlilik vardır. Yerden çıkan mantar bariyerler, sabit arası zincirli bariyerler ve benzeri çeşitleri, en çok tercih edilen bariyerlerdir. En basit bariyer çeşitleri ise dubalardır.

 

  • BFT MANTAR BARİYERLER NERELERDE KULLANILIR?

Bft mantar bariyer çeşitleri, bir bölgede geçişi engellemek için kullanılmaktadır. Özellikle trafiğe kapalı yaya alanlarının girişlerinde kullanılmaktadır. Otomobil ve diğer araçların geçişini engellemek için, yerden yukarı doğru çıkan silindirik bariyer çeşitleridir. Bu bft mantar bariyer çeşitleri, yerden yukarı doğru çıkarak geçişi engellediği için, ‘mantar bariyer’ ismini almıştır. Elektriklidir ve çıkış hızına göre çeşitlenmektedir. Elektrik kesildiği zaman, kapalı vaziyete geçer.

 

  • GEÇİTLERDE MANTAR BARİYERLERİN FAYDASI NEDİR?

Geçitlerde, mantar bariyerin faydası, trafiği düzenler, yaya ve araç trafiğini birbirinden ayırarak, düzenli bir trafiğin oluşmasını sağlamaktadır. Bu nedenle bft bariyer sistemleri, oldukça kullanışlı malzemelerdir. Sabit dubalar yerinde kaldırılabilir, ancak bft mantar bariyer çeşitlerini yerden kaldırmak mümkün değildir. Sağlam metal kasası ile çarpmalara dayanıklıdır. Sabit dubaların kaldırılması veya iptal edilmesi kolaydır. Plastik olan ve esnek olan, yere montajlanmış dubalar da çok kullanışlı değildir. Araçlar, üzerinden geçerek, geçişi iptal edebilmektedirler. Bu nedenle, bft mantar bariyer çeşitleri çok kullanışlıdır. Çok sıcak ve çok soğuk havalara dayanıklı olan bft mantar çeşitleri, sınıfının en iyi çözüm noktasıdır.

 

  • BFT MANTAR BARİYER NERELERDE KULLANILIR?

Sınıf sınıf üretilen mantar bariyer çeşitleri, kumandası içeride ve dışarıda olmak üzere çeşitli bir şekilde üretilmiştir. Geçiş engelleme işleminin çok olduğu, okullar, büyük siteler, askeri alanlar, emniyet müdürlükleri, kalabalık yaya geçitleri, valilik ve benzeri önemli yerlerin trafiğinde, bft mantar bariyer ürünleri kullanılmaktadır. Açılma ve kapanma süresi, toplamda 9 saniyedir. Çok sık kullanıma uygun olan bft bariyer sistemleri, dubalar gibi sürekli ilgilenmek zorunda değilsiniz. Üstelik çok sağlam olması nedeniyle, çıkarılması mümkün değildir. 230 v elektrik harcar ve 130 dereceye kadar termik koruma içerir.

 

  • BARİYER TEKNOLOJİSİNDE SON NOKTA

Bariyerler, her zaman için ihtiyaç duyulan malzemeler olmuştur. Dubalar, arası zincirli bariyerler, her zaman için ihtiyaç olmuştur. Trafiğin en iyi şekilde düzene konulması için, bft mantar bariyer çeşitleri, oldukça etkili çözümler üretmektedir. Elektrik kesildiği zaman, kendiliğinden açık olarak kalır. Bu şekilde, trafiğin aksamasını engeller. Bft easy mantar bariyer çeşitleri ise, sınıfının en iyi elektrikli mantar bariyerlerinden biridir. Bft bariyer sistemleri, günlük yaşantımızı kolaylaştırmaktadır. Askeri alanlar, büyük siteler, büyük resmi kurumlar ve benzeri yerlerin geçiş noktalarında, otomatik fotoselli bariyerler, iki yana açılan bariyerler ve uçan kapılar kullanılmaktadır.

 

Kapı altının çökme yapması, bft bariyer sistemleri çeşitlerinde, görülmez. Özellikle trafiğin kalabalık olduğu girişlerde, fotoselli tek kanatlı ve iki kanatlı bariyerler, büyük kolaylık sağlar. Mantar bariyer sistemleri gibi bu sistemler de büyük kolaylık sağlamaktadır. Diğer kapı çeşitlerinde sürekli kapıyı açıp kapamak, büyük bir sorun teşkil etmektedir.

ileadmin

Bft Scudo Sabit Mantar Bariyer

BFT SCUDO

Bft mantar grubunun sabit bariyeridir. Basit montajı ile de geniş alanlarda kullanılmak istenilen scudo diğer mantar bariyerler gibi maliyeti olmaması ile de rahatlıkla seçebilirsiniz. Geçiş alanının dışında kalan kısımlar için uygun olan bft scudo mantar bariyer görüntüsü ile de alanlarınıza şıklık katacaktır.

Mantar Bariyer

 

ileadmin

Bft Privee Mantar Bariyer

Bft Privee Mantar Bariyer

Bft Mantar bariyer grubunun zincirli bariyeridir. 16 metre’ye kadar olan zinciri sayesinde önü otopark alanlarınızda ve araç trafiğine kapatılan yollarınızda ışıklı tacı ile kendini göstererek kullanabilirsiniz. Gövdeli bft easy mantar bariyer gibi hareketli değildir, sadece zincir aksamı hareket etmektedir. Uygun maliyeti ve kalitesiyle de dikkat çeken bft privee -20 +60 derece arasında çalışmasını devam ettirerek kendini kanıtlamıştır. Yoğun kulanımlarınız için de uygundur. IP 24 koruma sınıfına ait olmakla birlikte 24 V DC akım ile çalışmaktadır.Açılım süresi ise 10 saniyedir.

Mantar Bariyer

ileadmin

Bft Easy Mantar Bariyer

Bft Easy Mantar Bariyer

Bft’nin easy mantar bariyeri müşteri ihtiyaçlarına uygun olarak hazırlanmıştır. Hem görsel hem fiyat olarak göz alan bft easy mantar bariyer 230 v akımla çalışmaktadır. Easy rekabetçi fiyatla sektöre imzasını atmıştır. Işıklı taç ve yansıtıcı reflektörleri ile de göz almayı başarmıştır. Easy 200 ve 700 olarak iki model olarak karşımıza çıkmaktadır. Günde 500 tur açılma ve kapanmaya dayanıklı olan bft easy mantar bariyerin açılma süresi ise 9 saniyedir. Manuel seçeneği ile de elektrik kesintilerinizde rahatça kullanabilme seçeneği sunmaktadır. Açılma ve kapanma da yavaşlama özelliği de bulunmaktadır. -20 +60 derece arasındaki hava şartlarında ıp67 koruma sınıfında rahatça kullanabilmeniz için tasarlanmıştır. Görsel olarak ve dayanıklılık olarak kendi sektöründe gözde olan bft easy mantar bariyeri keşfettiğinizde diğer markalara göre arasındaki farkı sizde fark edeceksiniz. Ayrıntılı bilgi almak için kent otomasyon ofisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 Mantar Bariyer