Bft Mantar Bariyer Sistemleri

ileadmin

Bft Mantar Bariyer Sistemleri

Bft Mantar Bariyer

            Mantar bariyer uzun yıllardır kullanılan ve her geçen gün gelişen bir güvenlik sistemidir. Bu güvenlik sistemi genellikle belediyelerin sokak içlerinde ve bina önlerinde kullandığı popüler bir sistemdir. Güvenlik için insan kullanmak çoğu kez yeterli gelmemektedir. Korunması gereken alan fazla fakat insan gücü azdır. Bu sebeple devreye bu tarz bariyer sistemleri girmektedir. Bu tarz sistemlerin tercih edilmesi istenmeyen güvenlik sorunlarını ortadan kaldıracaktır. Mantar bariyerler estetik olarak da oldukça başarılıdır. Birçok bina kaba ve kötü görünen bir bariyer sistemi yerine mantar bariyer sistemlerini tercih etmektedir. Ufak ve şık yapısı ile hem modern bir görünüm yaratacak hem de maksimum koruma sağlayacaktır.

Bft mantar bariyer özellikleri

Bft mantar bariyerler için farklı modeller mevcuttur. Bu modellerde özellik farklılıkları olsa da her mantar bariyerde ortak olarak bazı özellikler bulunmaktadır. Bu özelliklerden ilki bariyerin sabit oluşudur. Hareket etmeden takıldığı yerde duran bu bariyerler herhangi bir dış etkene karşı korunaklıdır. Tasarım olarak diğer bariyerlerden çok daha estetik duran bu bariyerler en kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu yönü ile kolay kolay yıpranma ve aşınma oluşmamaktadır. Bft mantar bariyerler her türlü alan için uygundur.

Açık ve kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilen bu bariyer çeşidinin kilitli olan modelleri de mevcuttur. Bir zincir ile kapatılan iki bariyer arası kısa sürede açılarak kişinin geçiş yapmasına uygun bir ortam oluşturmaktadır. Bu tarz bariyerlerde maliyetler diğer bariyer çeşitlerine oranla daha düşük olacaktır. Birçok modeli bulunan bu bariyer çeşidinde genellikle ledli yani ışıklı sistemler kullanılmaktadır. Bu da mantar bariyerin geceleri rahatlıkla görülmesini ve dikkat çekmesini sağlayacaktır.

Bft mantar bariyer avantajları

Bft mantar bariyerlerin en büyük avantajı görünümdür. Bu sistemde kullanılan bariyerlerin tasarımı mantar bariyerleri diğer bariyer sistemlerinden ayırmaktadır. Bunun yanı sıra birçok kişinin tahmin edemeyeceği kadar güvenliklidir. Kullanımı ve montajı oldukça kolay olan bu sistem hem ucuz maliyetli hem de kullanışlı bariyer sistemlerinden bir tanesidir. Mantar bariyerler uzaktan kontrol edilebilmektedir. Bunun yanı sıra kartlı geçişlerde ve diğer tüm geçiş işlemlerinde kullanılabilen bft mantar bariyerlerde boyutlar müşterinin isteğine bağlı olarak değiştirilebilmektedir.

Bft mantar bariyer nerelerde kullanılır?

            Bft mantar bariyer sistemleri genellikle özel mülklerin, belediyelerin ve araç giriş çıkışlarının yapıldığı otoparklarda kullanılmaktadır. Güvenlik önlemlerine ihtiyaç duyan bu tarz yerlerde kesinlikle bulunması gereken sistemlerden bir tanesidir. Birçok farklı modeli bulunmaktadır. İhtiyaca yönelik olan ışıklı ya da alarmlı mantar bariyer modelleri satın alınabilmektedir. Mantar bariyerler bu tarz mekanların korunması konusunda oldukça etkili olacaktır. Mantar bariyerler yalnızca belediye önlerinde değil alışveriş merkezi, banka, cezaevi gibi güvenliğe ihtiyaç duyulan her alanda rahatlıkla kullanılmaktadır. Bu tarz yerlerde insan gücüne ek olarak mantar bariyerlerin kullanılması güvenlik seviyesinin artmasına yardımcı olacaktır.

Bft mantar bariyer neden tercih edilmelidir?

            Bft mantar bariyer sisteminin tercih edilmesi için gerekli olan başlıca sebep sistemin çok yer kaplamamasına rağmen maksimum güvenlik sağlamasıdır. Genellikle özel binaların girişlerinde kullanılan bu sistemin yoğun olarak talep görmesinin sebebi kaba ve kötü durmamasına rağmen güvenliği en iyi şekilde sağlamasıdır. Bu sayede oluşabilecek tüm güvenlik sorunları ortadan kalkacaktır. Bft mantar bariyerlerin en önemli özelliği estetik duruşudur.

Özellikle araba geçişlerinin yapıldığı bölgelerde kullanılan bft mantar bariyer servisi, fiyatları, sistemleri her türlü darbeye karşı dayanıklıdır. Bina ve insan güvenliğini sağlayan bu sistem paslanmaz malzemelerden yapılmaktadır. Bu sayede uzun yıllar aynı kaliteyi koruyacaktır. Bu da sistemin sürekli değiştirilmesine ve ekstra para harcanmasına engel olacaktır.

Yazar hakkında

admin administrator